1. Yaşımızı Hediye Dağıtarak Kutluyoruz

1 yaş

Uzun zamandır sizlere yeni yazılar yazamıyorum. Yaklaşık 1,5 aydır siteyle ilgilenemiyorum. Bu zamana kadar yine de sitemi ziyaret eden ve beni destekleyen, yanımda olan herkese teşekkürü bir borç bilir ve teşekkürlerimi sunarım.

İsmimi taşıyan bu siteyi 17 Ekim 2012 tarihinde hayata geçirmiştim. 17 Ekim 2013 tarihinde ise 1. Yılını doldurmuş olacaktır. Bu önemli olayı sizlere bazı ufak tefek hediyeler vererek kutlamak istiyorum.

Çekilişe katılacak olanlar bu yazı altında yorumlarını bırakarak yapabilirler. Yorumu yazarken en azından doğru bir mail adresi yazarsanız iletişime geçmek daha kolay olacaktır. Bu yüzden bu konuya dikkat etmeniz önemlidir.

Çekiliş şu şekilde olacaktır;

Facebook  Sayfasını veya Twitter hesabını takip edenlere ve yazıyı paylaşanlara +1 çekiliş hakkı verilecek olup sadece yazıya yorum yazanlara ise 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Yoruma facebook sayfasını veya twitter hesabını takip ettiğini bildirmeniz gerekmektedir.)

Diğer herkes gibi +5 , +10 çekiliş hakkı vermeyi düşünmüyorum. Kurallar sadece yukarıda olduğu gibidir.

Katılım Tarihi Bugün’den itibaren başlamaktadır.

Son Katılım tarihi ise; benim de doğum günüm olan 18 Aralık 2013 tarihi ile son bulacaktır. Belki uzun bir zaman gibi gözükebilir, ancak siteyle fazla ilgilenme imkanım olmadığı için bu kadar uzun tutmak zorunda kaldım. Umarım anlayışla karşılarsınız.

Şunu da hatırlatmak isterim; attığınız yorumu hemen onaylayacağım diye bir şey yok, beni eklemedi falan diye düşünmeyin ve tekrar yorum atmanıza da gerek yoktur. En kısa zamanda yorumlarınız onaylanacaktır.

 

Çekilişe şu şekilde yapılacaktır;

  • İsimlerinizi alfabetik sıralamaya göre sıralayıp numaralandırma yapılacaktır. (2 hakkı olanlar 2 defa yazılacaktır.)
  • Sonra rast gele 3 adet numara çekilip talihliler belirlenecektir.
  • Bunlara yedek olması için de 3 adet yedek numara daha seçilmiş olacaktır.

Hediyeler ise sizlere faydalı olacağını düşündüğüm şeylerden oluşacaktır.

yedikıta

1. Kişiye Tarihimizi Anlatan Aylık Dergi YediKıta Dergisi verilecektir.

insan ve hayat

2.Kişiye Güncel konulardan ve bir çok bilgi içeren İnsan ve Hayat Dergisi verilecektir.

ilmihal

3. Kişiye de dini bilgiler içeren, ve bir çok konuda sizlere kılavuzluk edecek Muhtasar İlmihal verilecektir.

# Dergiler hediyelerin dağıtılacağı ayın dergileri, yani son ayın dergisi olacaktır.

Umarım hoşunuza giden bir çekiliş olur. Hediyeleri de sizlere fayda sağlayacağını düşündüğüm şeyleri seçmeyi düşündüm. Bardak, kitap falan da verebilirdim ancak bunların sizlere faydalı olduğunu düşündüğüm için seçtim.

İlk yılımız olduğu için belki bazı eksikliklerimiz olabilir, gördüğünüz eksiklikleri paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden herkese bol şanslar diliyorum.

 

Ekrem MENTEŞOĞLU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)