oyun3D Silah Oyunları 

Silah oyunları sayesinde sanal dünyada bir birinden eğlenceli savaşlar yaparak silahların keyifli yönlerini keşfedebilirsiniz. Normal dünyada tehlikeli ve zararlı olmasına karşın savaş oyunlarında bu keyfi yaşayabilir, bağımlısı olduğunuz silahları kullanabilirsiniz. Online sitelerde rahatlıkla bulabileceğiniz silahlı oyun kategorisindeki yüzlerce oyundan dilediğinizi seçip oynayabilirsiniz.

 Silahlı oyunlarda kendi içerisinde birbirinden farklı özellikler göstermektedirler. Bazı oyunlarda silahla birlikte bilgisayarın veya başka bir oyuncunun yönettiği karaktere karşı savaşırken bazılarında ise silahınızla birlikte bir canavara karşı savaşabilirsiniz. İki oyunda birbirinden farklı özellikleri sahip olması nedeniyle ikisini de sıkılmadan eğlenceli vakit geçirerek oynayacaksınız. Silah oyunlarında herhangi bir kısıtlama yada sınır olmadığı için günün her saati online sitelere giriş yaparak bu oyunları doya doya oynayabilir, birini bitirdiğinizde kolaylıkla bir diğerine geçiş yapabilirsiniz. Silah oyunları kategorisinde birbirinden farklı yüzlerce oyun olduğu için eğlencenize ara vermeden yeni eklenen oyunları da oynayarak devam edebilirsiniz.

 Silah oyunlarını ve araba  oyunları  oynamak oldukça kolaydır. Bir adet klavye ve farenizin olması yeterlidir. Oynayacağınız oyun hakkında yeteri kadar veya hiç bilginiz olmasa bile, oyun penceresindeki açıklamalar sayesinde oyunu oynayacak kadar bilgi sahibi olacak ve oyunu kolayca oynayabileceksiniz. Bu nedenle oyun oynayacağınız tuşları öğrenmekle vakit kaybı yaşamayacak ve bir an önce oyunun heyecanlı kısımlarına konsantre olabilirsiniz.

Silah oyunlarının en önemli kuralı her zaman tetikte olmalı ve gelişebilecek her olaya karşı gerekli tepkiyi göstermeli ve kendinizi savunmalısınız. Çünkü düşmanlarınız sizi her zaman zorlayacak ve açık vermenizi bekleyecektir. Her ne kadar karakterleri yöneten bir bilgisayarda olsa onunda kendisine göre bir stratejisi vardır. Bu nedenle oyun içinde son derece akıllıca hareket etmeli ve zekice stratejiler geliştirerek düşmanınızı yenmeniz gerekecektir. Birkaç oyun oynadıktan sonra oyunların genel mantığını daha iyi anlayacağınız için ilerde bu oyunlarda daha da çok başarılı olacaksınız.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Google'dan gelen aramalar:, 3d silah oyunları (21)