3D Silah Oyunu

Oyun insanın gelişiminde önemli olan bir etkinliktir. Oyun oynamayan insan neredeyse yoktur. Oyun ile insan yeteneklerinin sınırlarını keşfeder ve neleri yapabildiğini neleri yapamadığını, ilgilerinin neler olduğunu keşfeder. Oyun çocukların zekâ gelişimi için de çok önemli bir etkiye sahiptir. Çocukları küçük yaşlarda oynayarak öğrenirler. Bir bebeğin dünyayı tanıyabilmesi oynayacağı oyunlara bağlıdır. Küçük bir çocuk için her şey oyun olabilir. Ancak büyüdükçe oynadığı oyunlar değişecektir.

Oyun dediğimiz kavram eskiden gerçek oyuncaklarla oynanan bir şey iken günümüzde sanal ekranlar sayesinde oyunları evlerimizde oynayabilmekteyiz. Artık gelişen teknoloji ve internet ile birlikte oyunları kilometrelerce uzaktaki hatta dünyanın öbür ucundaki arkadaşlarımızla oynayabilmekteyiz.

Silah oyuncakları ile oynadığımız silah oyunları ile eğlenmenin doruklarına ulaşmışızdır. Artık silahla oynadığımız bu oyunları bilgisayarların karşısında da oynayabilmekteyiz. Üstelik çeşit çeşit oyunlardan istediğimizi seçerek. 3D silah oyunu silah oyunları içerisinde çok sevilen bir oyundur. Bu oyunda siz bir metro istasyonundasınız ve bulunduğunuz metro istasyonunu teröristler işgal etmiş durumdadır. Sizin amacınız ise metro istasyonunu ele geçiren teröristlere ateş açarak onları öldürmek oradan uzaklaştırmak ve metro istasyonunu kurtarmak. İstasyonu ele geçiren teröristler size her an her yerden ateş edebilir dikkatli olmalısınız. Çoğu zaman birden fazla teröristin aynı anda saldırısına maruz kalacaksınız. Bu yüzden refleksleriniz hızlı olmalıdır ve çabuk karşılık verebilmelisiniz. Oyun içinde silahınızdaki mermi sayısını, ne kadar canınızın kaldığını, silah menünüzü ve sürenizi gösteren sayaçlar bulunmaktadır. Elinizdeki silahları 1, 2, 3, 4, numara tuşları yardımı ile değiştirebilirsiniz.

3D silah oyunu gayet eğlenceli ve sevilen bir oyundur. Silah oyunlarını seven kişilerin beğenerek oynadıkları bir oyun olan 3D silah oyununu siz de oynayıp keyifli vakit geçirebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Google'dan gelen aramalar:, 3d silah oyunu 3d silah oyunu (89), 3d silah oyunlar (39), 3dsilah oyunları (10)