Ankara Bosch Servisleri

Servis sektöründeki tecrübelerimize güveniyor ve siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin ve işçiliğin her zaman arkasında duruyoruz. Sizlerden gelen olumsuz eleştirilerde kısa sürede geri dönüş yapıyor ve sorunlarınıza kayıtsız kalmıyoruz. Bu sektörde yıllardır bulunmaktayız ve artık eksik olan her şeyden haberdarız. Bizim sorumlu olduğumuz Bosch markası ve Ankara bölgesi… Bosch marka tüm ürünleriniz için güvenebileceğiniz ve bu çok önemli dilediğiniz gün arayabileceğiniz bir çağrı merkezi mevcut.

Özel Ankara Bosch Servis  Noktası – 444 1 494

Çalışanlarımız bu işin eğitimini almış ve yalnızca pratikte değil teoride de uzman kişilerden oluşuyor. Düzenli olarak eleman alımı yapıyor ve sabit olan kadromuzu genişletmeye çalışıyoruz. Aynı şekilde servis ağlarımız da bölgenin ihtiyaçlarına göre şekilleniyor ve büyütülüyor.

Ankara bölgesinin ihtiyaçlarını belirli zaman aralıklarında takip ediyor ve analiz yapıyoruz. Eksiklerimizi kısa sürede kapatmaya özen gösteriyor ve bunun için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Teknoloji harikası olan Bosch marka ürünlerinizin tüm sorunlarında güvenerek arayabileceğiniz ve profesyonel destek alabileceğiniz bir firma mevcut.

Çamaşır makineleriniz, fırınlarınız ve günlük hayatta kullandığınız her tür Bosch marka ürün bizlere emanet. Servis hizmetlerimizde çok fazla vakit kaybı yaşamıyor ve yaşatmıyoruz. Atölyelerde bakıma alınan ürünleriniz de en geç 24 saat içerisinde sizlere geri teslim ediliyor. Parça değişimlerinde 1 yıl yedek parça garantisi firmamızın sizlere sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Sitemiz: http://www.boschservis.gen.tr

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)