Aşk Sana Benzer


Aşk Sana Benzer filmi henüz yeni vizyona giren bir film. Bu nedenle film üzerinde yapılan ilk yorumlar ve olumlu ya da olumsuz eleştiriler merak ediliyor. Baş rollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in paylaştığı filmde tutkulu bir aşkın yanında ortaya çıkan dram konu ediliyor. Yaklaşık 2 saat boyunca süren film için şu ana kadar yapılan kötü bir eleştiri olmamakla birlikte, baş rollerini usta oyuncuların paylaşması da izleyiciler tarafından oldukça takdir ediliyor.
Aşk Sana Benzer filminin özetine değinecek olursak; film temelde Ali ve Deniz arasında geçiyor. Ali, babasından kendisine kalan restorandı küçük bir kasabada işletmek için çabalamaktadır. Deniz ise; Ali’nin işlettiği restorandın bulunduğu kasabaya gelir ve Deniz’in en büyük özelliği, esrarengiz ve de gizemli olmasıdır.
Filmde adı geçen Ali’yi Burak Özçivit canlandırırken; Deniz karakterini Fahriye Evcen canlandırmaktadır. Bu ikilinin birbirine olan aşkını ve hayranlığını tüm kasaba bilmektedir. Manavdan, pazarcıya kadar tüm kasaba Ali ve Deniz’in aşkına şahitlik ediyorlardır. Aşk Sana Benzer izle filminin dram kısmı ise tam da bu noktada başlıyor. Esrarengiz bir yapıda olan Deniz’in geçmişinden gelen birçok kötü anı bulunmaktadır.
Filmde bu kötü anılar ne Deniz’in ne de tüm Ege Kasabası’nın şahit olduğu Ali’nin peşini bırakmıyor. Bu dolambaçlar içinde film izleyicileri de aşkı, dramı, heyecanı ve merak duygularını bir arada yaşamaya başlamaktadırlar.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)