Beko Özel Servis Telefonu

Beko servis firmasından alacağınız tüm hizmetler firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınır ve yedek parça değişimleri için de bu garanti hizmeti en iyi şekilde uygulanır. İnsanlar servis firmalarından çok fazla şey bekliyor ve bizler de yıllardır bu beklentileri en iyi şekilde karşılamak için sizlere hizmet veriyoruz. Beko markası için çalışıyor ve Beko marka ürünlerin kalitesine değer bir şekilde servis hizmeti sunuyoruz.

Özel Beko Servis Telefonu : 444 1 494

Servis hizmetlerimiz sırasında deneyimli personelimizden ürün bilgilerini alabilir ve kullanım konusunda da detayları öğrenebilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için de çağrı merkezi numaralarımıza haftanın her günü kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir dünya markası sloganını tam anlamıyla hak eden ve farklı ülkelerde de ürünlerini piyasaya sunan Beko için hizmet vermek bizim için büyük bir mutluluk ve bu kaliteye en uygun şekilde hareket eden, hizmet veren firmamız haftanın her günü yanınızda yer almaya devam ediyor.

Beko özel servis firmasından alacağınız hizmetlerde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız bu yüzden gönül rahatlığı ile firmamızı arayabilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz. Beko kalitesine güvenen İstanbul halkını hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz ve en özel servis hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Yaygın servis ağlarımız sayesinde farklı noktalara en kısa sürede ulaşıyoruz ve kusursuz bir şekilde servis hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizler de bize ulaşmak isterseniz 444 1 494’ten ulaşabilirsiniz. Web adresimiz: www.arcelikbekoservis.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)