Bursa Bosch Servisi – 444 7 404

Bulaşık makineleri ile ilgili çok fazla şikayet alıyoruz ve alınan şikayetler genellikle kullanılan deterjanların makinelere verdiği zararla ilgili. Kullandığınız deterjanlar önemlidir ve içerdiği maddeler de bir o kadar önemlidir. Daha ucuza almak için kalitesiz ürünleri tercih etmeyiniz çünkü bu ürünler makinelerinize çok kolay ve hızlı bir şekilde zarar verir. Yabancı maddeleri barındıran deterjanlar giriş yuvasında birikiyor v bu birikmeler sonrasında makinelerin iç kısımlarına sızıyor. Sızma sonucu makinelerinizin performansı düşüyor ve ilerleyen süreçte kullanılamaz hale geliyor.

Bizler firma olarak servis hizmetlerimizde ürün kullanımı ve deterjan kullanımı ile ilgili tüm detayları müşterilerimize vermeye çalışıyoruz. Teknolojik ürünler, sıradan ürünler gibi değildir. Daha hassas ve daha özenli kullanım isterler. Bosch marka tüm ürünlerinizin bakım ve servis hizmetlerinin yanı sıra kullanımı hakkında bilgi ya da hizmet almak istiyorsanız firmamızı dilediğiniz an arayabilirsiniz. Bosch Servis firması çalışanları ve müşterileri ile bir bütündür. Bu ailenin bir parçası olan siz değerli kullanıcılarımız yılladır bizleri yalnız bırakmadınız ve sürekli yanımızda oldunuz. Gerek fikirleriniz, gerek eleştirileriniz ve gerekse talepleriniz ile bizleri ayakta tutmayı başardınız. Sizlere layık olabilmek ve daha güvenilir, daha kaliteli Bosch servis hizmeti verebilmek adına her zaman çok çalıştık ve sizler için kampanyalar sunduk. En uygun fiyatlara kusursuz hizmet için Bosch özel servis firması çağrı merkezi çalışanları telefonun ucunda sizleri bekliyor olacak.

Bizler hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.boschservismerkezi.org adlı sitemizi ziyaret etmeniz faydalı olacaktır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)