Can Sıkıntısından Counter Atıyoruz

Şu sıralar can sıkıntısını oyun oynayarak atıyoruz. Facebook, twitter, haberler vs. bunların hiç birinden keyif alamadığımız ve havanında sıcak olmasından dolayı insanın pek bir şey yapası gelmiyor normalde.

Bizde arkadaşlarla birlikte bunu değerlendirerek çok eskiden beri oynanan, hatta genelde liseli, ortaokullu gençlerin oynadığı ama bizimde oynamaktan zevk aldığımız counter strike oyununa başladık. Gayette eğlenceli oyunlar oluyor. 🙂 Sizlere de tavsiye ederim. Eğer varsa öyle birkaç arkadaşınız ağ kurup birlikte çatışabilirsiniz.

counter strike_iceword

Bombalarla adam öldürmeler mi dersin, kafaya tek kurşun sıkmalar mı dersin, bıçakla öldürmeler mi dersin hepsi mevcut oyunumuzda 🙂 Kimi bir yere pusuyor, kimi kendini ateşin içine (adamların önüne ) atıyor kendini.  Ama baya da eğleniyoruz.  İnternetten biraz daha uzak kalıp daha da eğleniyor, çocukluğumuzu yaşıyoruz adeta. 🙂 Facebook yokken de bunlarla oynardık ve daha da mutlu olurdu herkes. Bizde bu eski alışkanlığımızı geri getirdik ve tekrar birlikte bir şeyler yapabilmeyi, mutlu olabilmeyi ufak bir bilgisayar oyunu ile gösteriyoruz. Eski güzel günleri geri getirmek için sizlere de bunu tavsiye ederim.

Hadi herkes go go go…

Ekrem MENTEŞOĞLU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Can Sıkıntısından, Counter Atıyoruz , 6.0 out of 10 based on 3 ratings