celal ile cerenCelal ile Ceren Filmi

Filmin türü komedi olup başrollerinde Şahan GÖKBAKAR, Ezgi MOLA, Gökçen GÖKÇEBAĞ, Dilşah DEMİR oynamaktadır. Recep İvedik filmlerinden sonra yeni bir komedi film çeken Şahan izleyenleri yine güldürmeyi başarmış. Film de 6 yıllık beraberliği olan sevgilileri anlatıyor. Celal ile Ceren üniversitede tanışmışlar ve 6 yıldır birlikteler ve yaklaşık 4 yıldır da sözlüdürler.

 

Filmin Fragmanı 

Her şey Celal’ in arkadaşlarıyla Aksaray’a bekarlığa veda partisine gitmek istemesiyle başlar 🙂 Celal sevgilisi Ceren’ den izin ister ancak vermez. Arkadaşlarının gazıyla Ceren’i kandırarak partiye gider ve bütün gece eğlenirler. Sonra arkadaşlarından birisi çektiği videoyu facebook’a koyar ve bunu gören Ceren ilişkiyi bitirdiğini mesajla Celal’ e bildirir. Sonra filmde aşk acısı, intikam vs. şeyler oluyor. Film +18 içerikli olduğundan ona göre izlemeniz tavsiye olunur. 😉 Çoluk çocuğunuzla falan giderseniz bilginiz olsun. Her şeye rağmen izleyenlerin zevk alacağı bir film daha çekilmiş diye düşünüyorum. Belki bir Recep İvedik olamaz ama fena sayılmaz.

celal ile ceren evlenme

Filmin sonunda Celal her şeyi yapar eder ve tekrar Ceren ile birlikte olurlar. Ve güzel bir final yaparak güzel bir evlenme teklifi yapar ve sonunda film mutlu sonla biter. 🙂 Bunu izleyen kızlar da erkeklerden böyle teklif bekleyecekler ayvayı yedik artık 🙂  Bir de şunu söyleyeyim; filmin duygusal bir bölümünde Celal’ in şöyle benzetmesi vardı: Yap- Boz’ un bir parçası eksik olduğu zaman nasıl o tamam olmuyorsa sen olmayınca bende öyle tamam olmuyorum diyordu. Sen benim en değerli parçamsın Ceren deyip, Herkesin bir Ceren ‘i vardır… diye olayı iyice romantizme bağlıyor:)

Benden de size acizane tavsiye; sahip olduğunuz Ceren’ lerinizin değerini iyi bilin… 😉

 

Ekrem MENTEŞOĞLU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Celal ile Ceren Filmi, 8.3 out of 10 based on 9 ratings
Google'dan gelen aramalar:, celal ile ceren puzzle sözü (40)