CM101MMXI Fundamentals

CM101MMXI Fundamentals Filmi

Ünlü komedyenlerimizden Cem Yılmaz’ın gösterime girecek yeni filminin çıkış tarihi belli oldu. Cem Yılmaz’ın sahne gösterilerini bir araya getirdiği CM101MMXI FUNDAMENTALS isimli sinema filmi 3 Ocak 2013’de sinemalarda yerini alacak.

 

Sahne gösterilerinin birine gitme şansı bulup Cem Yılmaz’ın canlı performansını izlemiştim.Gösteri gayet keyif verici, komik ve eğlendirici olmuştu. Verdiğimiz paranın hakkını alarak salondan ayrılmıştık. Bu filmi keyifle izleyeceğinizi ve paranızın boşa gittiğini düşünmeyeceğinizi tahmin ediyorum.

O günden aklımda kalan ve hoşuma giden bir hikaye vardı. Avrupa’da bir restorana gitmiş ve yemek siparişi için Türkiye’de bir tabiri ” Biraz ondan biraz bundan ortaya karışık yap Abi !” sözünün orada nasıl anlattıklarıydı. Bu sözü orada “little little into the middle” şeklinde söyleyip bizi koparmıştı 🙂 Daha bir çok komik şeyler anlatıp herkesi kırıp geçireceğini düşünüyorum. 🙂

Geçenlerde ilk tanıtım fragmanı yapılan CM101MMXI FUNDAMENTALS gösterisinde Cem Yılmaz, Korsan DVD satıcısı rolünde yeni projesi olan CM101MMXI FUNDAMENTALS ve kendisi hakkında espiri dolu bilgiler paylaşarak değişik bir fragman oluşturmuş ve kendi farkını bir kez daha ortaya koymuştur.

Gösterilerinde argo kullanarak da espriler yapan ünlü komedyenin filminin çıkış tarihi de dikkat çekiyor.

3.1.2013 olarak tanıtımları yapılan CM101MMXI FUNDAMENTALS filminin tarihi halk arasında bilinen ve espirilere konu olan “3.1” tabirini ön planda tutarak dikkat çekmeyi başardı.

Daha fragmanıyla gündeme bomba gibi düşen film çıkışıyla baya ilgi göreceğini düşünüyorum.Herkesin böyle güzel bir gösteriyi izlemesini tavsiye ederim. Kalp hastası olanlar izlemeden önce ilaçlarını almayı ihmal etmesinler 🙂 Yoksa gülmekten kalp krizi geçirebilirler 😉

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
CM101MMXI Fundamentals Filmi, 4.6 out of 10 based on 5 ratings