Digg’in Seo’da Önemi

Bu sistemin önce tanımı yapılacak ve size faydaları anlatılacaktır. Siteyi ziyaret ederek sizlerde kendiniz görebilir, faydalarından istifade edebilirsiniz.

Yazılarınızı “digg”e ekleyin. Digg’e eklediğiniz her şey Digg topluluğu tarafından görülecektir. Sonuç olarak da spamler işe yaramayacaktır. En iyi sonucu alabilmek içini Diggin topluluğundaki aktif katılımcılardan biri olmalısınız. Katılımda bulunmanız çok önemli bir etkendir. Bu sisteme günde birkaç makale eklemenizde de fayda vardır. Yorumlarda bulunun, arkadaşlıklar kurun ve istikrarlı olun.

Yeni bir içerik eklemek için bu tarayıcı araç çubuğunu yükleyebilirsiniz veya diğer sitelerde bulunan sosyal imleme simgelerinden faydalanabilirsiniz Sosyal imleme ve içerik SEO‘ nun en önemli kuralları arasında yer alır. Digg web sitesi ile ilgili tamamen manüel bir yaklaşımı da benimseyebilirsiniz. Yeni herhangi bir şeyi eklemeden önce o URL’ nin başkası tarafından eklenip eklenmediğini kontrol edin.

Yeni bir içerik eklerken, anahtar kelime açısından zengin içeriğe sahip başlık ve tanımlar kullanmaya özen gösterin. Ayrıca, en uygun konuları (kategorileri) seçmeye çalışın. Arkadaşlarınızdan içeriğinizi eklemelerini isteyin.Buradaki  araçları ve Digg API uygulamaları için http://digg.com/tools/ ve http://apidoc.digg.com/ u ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Digg'in Seo'da Önemi, 10.0 out of 10 based on 1 rating