Barış Kromaj

Erkeğe Tecavüz, Bir Bu Eksikti !

 Erkeğe Tecavüz, Bir Bu Eksikti !Erkeğe Tecavüz, Bir Bu Eksikti !

Haberlerde dinlemiş, internette okumuşsunuzdur muhtemelen. Ülkemizde ilginç şeyler olmaya devam ediyor ne yazık ki. Zonguldak ilimizde 14 yaşında erkek bir çocuğa tecavüz edilmiş. Tecavüz edilmiş o zaten başlı başına bir sorun. Bunun yanında hem erkeğe tecavüz edilmiş ve daha da kötüsü tam 9 kişi tecavüz etmiş. Bu nasıl bir durum bunu açıklayacak yoktur herhalde. Çok haber duyduk bu konularla ilgili ancak bunun gibisini daha önce hiç duymamıştım.

Kıyametin yaklaştığına büyük bir kanıt olsa gerek.  İnsanlar ne yapacağını şaşırmış durumda artık. Her şey tersine dönüyor, dünya tersine dönüyor. Erkekler kadınlığa , kadınlar erkekliğe özenmeye başladı. Cinayet sayıları, intiharlar, tecavüzler son sürat ilerliyor. Sonumuz hayrola..

Bir erkek çocuğa tecavüz haberi duyunca insanın inanası gelmiyor. Bir kişi olsa dersin ki kafayı yemiştir, tam 9 kişinin bunu yapması insanlığın ne duruma geldiğini açıkça gözler önüne seriyor. Başka ülkelerde olsaydı bu kadar garipsemezdim ama bizim ülkemizde olması çok tuhaf geldi bana. Her ne kadar artık resmiyette Müslüman bir ülke diye geçmese de , bunca müslümanın yaşadığı bir ülkede bunların yaşanması insanı düşündürüyor.. Sonumuz hayrolsun.. Kıyametin yaklaştığı çok açık , artık her an hazır olmak gerek…

 

Ekrem MENTEŞOĞLU 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Google'dan gelen aramalar:, erkeğe tecavüz (59), ERKEK ERKEGE TECAVUZ (20), menteşoğlu cinayeti (11)

İSTATİSTİK

 • 945
  okunma
 • 2
  yorum

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Benzer Yazılar

Konu kategorisindeki benzer yazıları aşağıda bulabilirsiniz.

Yorumlar

Yazı hakkında yapılmış yorumları aşağıda bulabilirsiniz.

 1. Yazı dikkatimi çekti. Dikkatimi çekmesinde başlığın etkisi büyük oldu. Erkeğe tecavüz !

  Sitedeki diğer yazıları okumaya fırsatım olmadı ama sizin bu yazıyı yazmanızdaki etkenin de tecavüzün bir kıza değil de erkeğe yapılmış olduğunu düşünüyorum.

  Tecavüz haberleri o kadar arttı ki, içeriğini okumuyoruz bile. Başlığını okumuşsak zaten o haber hakkında tamemn bilgiye sahip olmuş oluyoruz. Ve yavaş yavaş normalmiş gibi karşılamaya başlıyoruz bu tecavüzleri.

  Dışarıdan bakan diyor ki, kardeşim kızlara tecavüz ettiler sesiniz çıkmadı erkeklere edince mi yazılar kaleme alır oldunuz!

  Hayat bu…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  • Iyi gunler.
   Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkürler.

   Başlıkta da belirttigim gibi bir bu eksikti dedim. Yani durum bu kadar kötü. Bunu vurguladım siz ne anladınız bilmiyorum ama ben kızlara tecavüz çok normal diye bir şey demedim zaten

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: -1 (from 1 vote)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>