Erkeğe Tecavüz, Bir Bu Eksikti !

Haberlerde dinlemiş, internette okumuşsunuzdur muhtemelen. Ülkemizde ilginç şeyler olmaya devam ediyor ne yazık ki. Zonguldak ilimizde 14 yaşında erkek bir çocuğa tecavüz edilmiş. Tecavüz edilmiş o zaten başlı başına bir sorun. Bunun yanında hem erkeğe tecavüz edilmiş ve daha da kötüsü tam 9 kişi tecavüz etmiş. Bu nasıl bir durum bunu açıklayacak yoktur herhalde. Çok haber duyduk bu konularla ilgili ancak bunun gibisini daha önce hiç duymamıştım.

Kıyametin yaklaştığına büyük bir kanıt olsa gerek.  İnsanlar ne yapacağını şaşırmış durumda artık. Her şey tersine dönüyor, dünya tersine dönüyor. Erkekler kadınlığa , kadınlar erkekliğe özenmeye başladı. Cinayet sayıları, intiharlar, tecavüzler son sürat ilerliyor. Sonumuz hayrola..

Bir erkek çocuğa tecavüz haberi duyunca insanın inanası gelmiyor. Bir kişi olsa dersin ki kafayı yemiştir, tam 9 kişinin bunu yapması insanlığın ne duruma geldiğini açıkça gözler önüne seriyor. Başka ülkelerde olsaydı bu kadar garipsemezdim ama bizim ülkemizde olması çok tuhaf geldi bana. Her ne kadar artık resmiyette Müslüman bir ülke diye geçmese de , bunca müslümanın yaşadığı bir ülkede bunların yaşanması insanı düşündürüyor.. Sonumuz hayrolsun.. Kıyametin yaklaştığı çok açık , artık her an hazır olmak gerek…

 

Ekrem MENTEŞOĞLU 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Google'dan gelen aramalar:, erkeğe tecavüz (75), ERKEK ERKEGE TECAVUZ (26), menteşoğlu cinayeti (13)