Barış Kromaj

Erken Emeklilikte Son Durum 2013

Erken Emeklilikte Son Durum 2013

 emeklilik Erken Emeklilikte Son Durum 2013

Daha önceki haberlere göre erken emeklilik ile ilgili çıkan haberlerin doğruyu yansıtmadığını Çalışma Bakanı Faruk Çelik belirtti.

Çıkan haberlere göre yazdığımız erken emeklilik yasası ile ilgili bilgilerin, emekli olmak için gereken şartların olduğu yazıdaki bilgilerin yanlış aktarıldığını belirtmiştir.

Bakan Çelik şu sözleri söylemiştir:

“Erken Emeklilik iktidarımız döneminde hiç gündemde olmayan bir kavramdır” dedi.

Çelik, bir türlü gündemden düşmeyen erken emeklilik iddialarıyla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. CNN TÜRK’e göre, erken emekliliğin bu ülkenin geleceğine, çalışanlarına bir katkısı olmadığını söyleyen Çelik, “Bu işin dedikodusu aldı başını gidiyor” dedi. Bir kez daha bakanlığa gelen taleplerin dinlenmesinin yanlış aktarıldığını ifade eden Çelik, “Erken emeklilikle ilgili bir ifademiz yok. Böyle bir ümit vermedik” dedi.

Bu durumda erken emeklilik söz konusu olmadığını, ve buna ümit bağlamış binlerce kişinin yine madur edildiği görülmektedir.  Yani kısacası emekli olmak yine hayal olmaya devam ediyor. Hakkımızda her zaman hayırlısı olması dileğiyle…

Kaynak: haberturk.com

 

Ekrem Menteşoğlu

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Erken Emeklilikte Son Durum 2013, 2.0 out of 10 based on 1 rating
Google'dan gelen aramalar:, erken emeklilikte son durum (29), Erken Emeklilikte Son Durum 2013 (21), erken emeklilik 2013 son durum (18)

İSTATİSTİK

  • 1.320
    okunma
  • 0
    yorum

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Benzer Yazılar

Konu kategorisindeki benzer yazıları aşağıda bulabilirsiniz.

Yorumlar

Yazı hakkında yapılmış yorumları aşağıda bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>