fantezi futbol oyunu oynamakSporx Fantezi Futbol Tanıtım

Bu yazımda futbol sever kadın, erkek herkesin hoşuna gidebilecek bir oyundan bahsetmek istiyorum. Ülke olarak futbolla yatıp kalktığımız için bu oyunu herkesin seveceğini tahmin ediyorum. Kendimde baya zamandır bu oyunu oynuyorum. Türkiye Süper Ligi’nde maç olduğu her hafta maçların başlamasına en az 1 saat kala takımlarınızı kuruyorsunuz.

Oyunu oynamak isterseniz oyuna ulaşmak için  bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Sporx Fantezi Futbol Oyunu linkine tıklayabilirsiniz.

Oyunu oynarken her hafta forma kazanma şansınız da bulunmaktaydı.Ancak şu an hafta 1.si sporx fincanı kazanmaktadır.  Sadece oynamanın sene sonu 1. olana ise notebook kazanma şansınız var. Bunun için ise her hafta kurduğunuz ilk 11’ in puanlamada en yüksek puanı alması gerekmektedir. Puanlama kurallarını ise sitede bulabilirsiniz. Her oyuncunun kalitesine göre ücreti bulunmaktadır. Size verilen 70 milyonluk bütçeyi aşmadan haftanın en iyi takımını kurmaya hazırsanız bir an önce üye olup takımınızı kurabilirsiniz.

fantezi futbol takımını kurmak

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği ve hediye kazanabileceği güzel bir oyun sizleri bekliyor. Haftanın ilk maçı başlamadan 1 saat öncesine kadar takımınızı kurmayı unutmayın. Sonuçlar ise Salı günleri açıklanmaktadır. Sonuçlar mail adreslerinize de gönderilmektedir. Oradan da bakabilirsiniz.Hepinize bol şanslar dilerim. En iyi takımı ben kurarım diyorsan durma sende katıl ! 🙂

Ekrem MENTEŞOĞLU 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Google'dan gelen aramalar:, sporx fantezi futbol (41)