Hobbit 3 izle

 

Fantastik macera geri dönüyor. İlk iki filmi izlenme rekorları kıran Hobbit filminin 3.sü The Hobbit Beş ordular Savaşı Aralık’ta vizyonda. Beklenmedik Yolculuk ile başlayan ve Beş Ordular Savaşı ile sonlanması planlanan J. R. R. Tolkien’in 1937 tarihli romanı Hobbit’ten uyarlanan film hobbit 3 izleme imkanını http://hdfilmgecesi.com/hobbit-3-5-ordular-savasi-full-hd-izle.html adresiyle gerçekleştirebilirsiniz. Hobbit 3 Türkçe Dublaj izleme şansımızın da olduğu filmle hikaye tamamlanıyor. Yüzüklerin Efendisinden önceki dönemi anlatan serinin sonuncu filminde de macera soluksuz devam ediyor. Hazinenin bulunması ile Bilboa Baggins’in macerasının sona ereceğini düşünenler çok yanılıyor. Geri dönüş yolunda daha büyük maceralar bizi bekliyor. Filmde Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum’dan meşhur güç yüzüğünü alan ve dönüş yoluna geçen Bilbo’yu halen daha onlarca yeni serüven bekliyor. bu serüvenler son filmde sizi içine çekecek ve büyük bir keyifle izleyeceksiniz.

Hobbit 3 Beş Ordular Savaşı izle

Ayrıca Hobbit 3 izlerken filmin Yüzüklerin Efendisi serisinin son filmi olan Kralın Dönüşü’nde karşımıza çıkan Kırmızı Kitap’ın da adı olduğunu anlayacaksınız. Filmin adı The Hobbit: beş ordular Savaşı. Hobbit 3 Türkçe Dublaj izle seçeneği içinse 17 Aralık tarihini beklemek gerekiyor.

 

Filmdeki hikaye ise şöyle; Thorin’in ekibi Smaug’un inine ulaşmıştır. Bilbo ve cüceler hazine ve Erebor’u ele geçirirler.  Ancak bu sadece başlangıçtır. Çünkü asıl macera buradan sonra kahramanları beklemektedir. Büyük bir bütçe ile çekilen filmin yönetmeni Peter Jackson bunun karşılığını alacağından emin. Maliyetinin yüksekliğiyle Guinness Rekorlar Kitabına girmeyi başaran son film Pirates of the Caribbean: At World’s End olmuştu. Ancak Hobbit serisinin bu son filmle birlikte bu rekoru geride bırakacağı düşünülüyor.  Filmin maliyetinin bu kadar büyük olmasının nedeni olarak yönetmen Peter Jackson’ın filmleri üç boyutlu ve 48 fps kameralarda çekmesi olduğu düşünülüyor. Ayrıca Benedict Cumberbatch tarafından seslendirilen Smaug’un yaratılmasının da filmin maliyetini etkilemiş gibi görünüyor. Bakalım maliyeti bu kadar büyük olan film izleyiciye beklediği kaliteyi verebilecek mi? Bunu 17 aralık 2014’te hep birlikte Hobbit 3 izleyip göreceğiz. Hobbit serisinin daha önce de olduğu gibi izleyiciyi yanıltmayacağınız düşünüyoruz. Hobbit 3 filmi’nin son serisini hd film izle sitesinden izleyebilirsiniz.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Google'dan gelen aramalar:, hobbit 3 izle (40), hobbit 3 (14)