Hobbit 3

The Hobbit serisi sinema izleyicileri tarafından oldukça fala beğenilmişti. Bu kadar ilgiyi karşılıksız bırakmayan film yönetmeni Hobbit serisini üçledi. 3. olan seri devamını bu ay içerisinde çıkaracak olan yönetmen Peter Jackson, bu son filme diğer 2 seriye oranla daha fazla ilginin ve rağbetin olacağını düşünüyor. Ayrıca diğer 2 seriye gelen sinema severleri Hobbit 3 izlemeye geleceklerini düşünüyor.
The Hobbit serisinin 3. serisi olan Hobbit Beş Ordunun Savaşları filmi 17 Aralık 2014 tarihinde beyaz perdede gösterime girecek. ABD yapım olan filmin aksiyon, fantastik ve macera türünde film izlemeyi seven sinema severlere ev sahipliği yapacak. Başrolünde usta oyuncuların yer aldığı filmin başrolünü yine Martin Freeman, Ian McKellen, ve Richard Armitage gibi usta oyuncular üstleniyor. Aslına bakılırsa Hobbit 3 filminin üç seriden oluşması sinema severler tarafından sürpriz bir durum değildi. Bu serinin en başından beri usta yönetmen Peter Jackson ve yine usta oyuncuları tarafından planlanmıştı. Hobbit’in maceralarının anlatıldığı filmde 3. seride de bu durum devam ediyor. Tabi ki yeni sürprizler ve maceralar sinema izleyicilerine sunulacak. Diğer 2 film için beğenilmesindeki etken usta yönetmeni ve usta oyuncu kadrosunun başarısından kaynaklanıyor denmişti. Yeni film için eleştiriler sabırsızlıkla bekleniyor.
Hobbit 3 full izlemek için 17 Aralık 2014 tarihini beklemelisiniz. Film ile ilgili kısa özeti yani; Hobbit 3 fragmanına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)