Hoover Servisleri İstanbul

Hoover teknolojisi ile evimizde yer alan birçok ürünün kullanımı konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamıyoruz ancak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek çok da kolay olmadığı için bu anlamda zaman zaman sorun yaşadığımız da oluyor.

Hoover marka fırınımızda bu tarz bir sorun yaşadık ve LED ışıkların sürekli yanıp sönerek fırının bir süre sonra kendiliğinden kapandığını gördük. Klasik fırınlardan ve teknolojiden farklı bir üretim yapan bu marka sayesinde daha kaliteli ürünler piyasada yerini almış durumda!

Hoover fırınımızın sorunu için yetkili servis yerine özel servis firmasından hizmet almayı tercih ettik çünkü yetkili servislerden bir süre önce başımızın yandığını da belirtmek gerek! Özel servis firması seçimi yaparken internet’i kullanıyorum ve bu anlamda karşımıza ilk çıkan adres Hoover Servisi firması oldu. Firmanın web sitesinde online iletişim mümkün ancak bizler çağrı merkezi ekibi ile görüşmeyi ve konuyu detaylı bir şekilde çözümlemeyi tercih ettik.

Hoover özel servis firması çağrı merkezi ekipleri konu ile yeteri kadar ilgilendi ve güle yüzlü sohbeti ile de ne kadar ilgili olduğunu ortaya koydu. Teknik ekipler sayesinde sorun kısa sürede çözüldü ve fırınımız artık kusursuz bir şekilde çalışıyor. Firmayı sizlere tavsiye edebilirim çünkü teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve en yeni modeller için bile kısa sürede çözüm önerisi sunabilen bir ekibe sahip! Firmanın iletişim numarası: 444 1 494 Kaynak : http://www.hooverservis.org/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)