İphone 6 Piyasaya Ne Zaman Çıkacak?

Hızla gelişen ve değişen teknoloji sayesinde her geçen gün yeni ürünler ve tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden hızla artan bir tüketim çılgınlığı da oluşmuş durumdadır. İnsanlar yeni ürünler çıktıkça bir öncekini değiştirme hissine kapılıp yeni olan, bir üst modelleri elde etmek istiyorlar. Özellikle de arkadaşlarında veya çevresinde görüyorsa alma isteği daha da çok artıyor. Bunu bilen üretimciler ve tasarımcılar da sürekli yeni bir ürünü pazara sürme çalışmaları gerçekleştirmektedir.

İphone 6 ve iOS 7 işletim sistemi telefonları

İphone 6 ve iOS 7 işletim sistemi

Şu an en çok ilgi gören elektronik aletler telefonlar gibi görünüyor. Google’da en çok arananlar arasında hep yeni çıkan(çıkacak) ürünler aranmaktadır. En çok arananlar arasında üstlerde kendine yer edinmişlerdir. Cep telefonu tüketim hızı gittikçe artmaktadır. İphone 5 ‘in piyasaya girmesiyle 6’nın çıkmasını beklemektedir herkes. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S4’ün satışa sunulmasıyla birlikte, rakip firma Apple’ın da yeni girişimlere başlayacağını düşünülmektedir. 2013 yılının ortalarında yeni işletim sistemi olan iOS 7 ‘yi ve bununla çalışacak akıllı telefon “İphone 6”’yı da piyasaya sunacağı iddia edilmektedir. Her geçen gün artan rekabetin gerisinde kalmamak adına sürekli yeni ürünle kullanıcının beğenisini kazanmaya çalışmaktalar.

akıllı cep telefon iphone 6 apple

akıllı cep telefon iphone 6

Iphone 6 çıkacak diye beklenirken ülkemizde ıphone 5 s piyasaya sürüldü. 6 nın da ne zaman çıkacağı ve hangi özellikte olacağı da kullanıcılar tarafından merak konusu olmuş durumda.

Ekrem MENTEŞOĞLU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
İphone 6 Piyasaya Ne Zaman Çıkacak?, 8.6 out of 10 based on 7 ratings
Google'dan gelen aramalar:, iphone 6 ne zaman çıkacak (251), iphone ne zaman (139), ayfon 6 (74), iphone 6 ne zaman çıkıyor (63), iphone 6 ne zaman (30), aypon 6 (29)