iphone 7 Ne Zaman Satışa Çıkacak ?

 

 

Telefonun icadıyla birlikte iletişim yolları gittikçe gelişmekte ve her yeni gün başka özellikler bulunmaktadır. Telefon sektöründe bir çok marka bulunmaktadır. Rakipler arttıkça yenilikler bularak onlardan bir adım öne geçmek için çalışmalar yapılmaktadır. Bu markalardan bir tanesi de Apple’a ait iphone marka telefonlardır. Bende şu anda kullanıcılarından bir tanesiyim. Ancak o kadar hızlı üretim yapılıyor ki yetişmesi zor oluyor. Birde fiyatları fazla olunca işler zor oluyor. Pahalı ürünler olduğu için genelde parası çok olan alıyor. Bendeki üst modelleri olmadığı için hemen hemen herkesin vereceği paraya alınan modeli mevcut. Ama yine de herkes isminde dolayı bizi zengin sanıyor 🙂

Çünkü iphone insanlarda zenginlerin kullandığı algısını başarıyla yerine getirmiş ki herkes öyle zannediyor. Halbuki diğer telefonların fiyatları, diğer insanların kullandığı telefonlar daha da pahalı ama isminden, simgesinden dolayı çok pahalı zannediyorlar. Buda işlerini, hedeflerini başarıyla gerçekleştirdiklerini göstermektedir.

 

Geçen sene iphone 6 ne zaman satışa çıkacak adlı bir yazı paylaşmıştım. Nihayetinde iphone 6 ve plus üretime geçti ve satışa sunuldu. Şimdi de iphone 7 üretimi ve Ar-Ge çalışmaları çoktan yapılmış olup satışa sunulmak için bekleniyor.

İphone 7 satışlarının yapılacağı tarih olarak 2016 yılının eylül ayı gibi gözüküyor. Apple her yıl bu tarihlerde yeni ürünü müşterilerinin satışına sunmaktadır. Bir de diğer rakiplerinin ürünleriyle de bağlantılı şekilde onlarla pazarda yarışabilecek şekilde bir planlama yaparak satışı gerçekleştiriyorlar.

İphone kullanıcıları için bu bilgilendirmeyi yapmış olalım şimdiden. Bilgiler paylaşıma sunuldukça bilgilendirmeler yapılacaktır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)