İstanbul Tesisatçı Servisi

 

İstanbul tesisatçı servisi işletmemiz ile apartman dairelerinde, büyük çaplı alanlara sahip fabrikalar, üretim tesisleri, bahçe sulama sistemlerine ait her türlü atık ve temiz su kaçakları için bizleri arayabilirsiniz. Fabrikalardaki problemler genelde bina sahiplerine göre daha büyük çapta olmasına rağmen biz her halükarda olasılıkları cihaz ile hesaplayarak kaçak yerlerini bulup, onlar için en olası ve güvenilir seçeneklerden hareket etmekteyiz. Başarı ile sonuçlanmasının arkasında kesinlikle ses detektörü veya kanal içi görüntü alınmasına olanaklı cihazlar vardır.

İstanbul tesisatçı her zaman yerden ısıtmalı petekler veya duvara monte edilmiş yine aşağı yukarı aynı mantık ile ayarlanmış sistemlerdeki su sızıntısı, ısıtmama şikayetleriniz ile de ilgilenebilir. Ne kadar sağlam ve hiçbir şekilde sızdırmayacak ölçüde güzel bir işçilik kalitesi ile kaynak yapılmış olsa da maalesef atık miktarının içten artması, içteki metal kısma yapışması, zamanla oraları eritecek duruma getirmesi, suyun çıkışı ve etrafındaki duvar ve parkelerin kabarması, kirlenmesi dolayısıyla su da azaldığı için sıcaklığın düşmesi ile sonuçlanacaktır. Çözüm Merkezi kimyasal takviyesi ile oksijen ile temas etmesi halinde katılaşma, sertleşme formuna geçebilecek ürünler ile hasarsız onarım işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır.

İstanbul tesisatçı servisi  varken farkında olmadığınız problemler ile bulunabilir. Lavabo tıkandı diye bizleri ararsınız ve biz kamera ile belki atık suların etrafa yayıldığı bölmeleri kamera ile görerek bu problemin devam etmesini de engelleyebiliriz.

Kaynak :http://www.tesisatci.biz.tr/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)