Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda ve Cornetto

Havalar artık yavaş yavaş ısınırken içimizi ferahlatacak ürünlerin de piyasaya çıkmaya hazırlandığı günlerdeyiz. Sıkıcı geçen soğuk havalardan sonra güneşin yüzünü göstermesi insanların (özellikle de bizim ülkemizde 🙂 ) yüzünü güldürüyor. Güneşi özlemiş insanlarımız kendilerini parklara, ormanlara, sahillere atıyor. Yağmurlu havaların acısını çıkarırcasına…

Havaların ısınmasıyla birlikte kendini göstermeye çalışan ürünler var demiştim. Yazıda asıl ona değinmek istiyorum. Sıcak havalarda en çok tüketilen ürünlerden biri de dondurma olmaktadır. Ve bu sektörde en iyiler arasında yer alan Cornetto havaların ısınmasıyla kendini tekrar hatırlatmaya çalışıyor şu günlerde. Bu sene sanırım farklı bir strateji izliyorlar bu konuda. Çektikleri videolar ve müziklerde eskiden kendilerini sıkça gösterirlerdi. Bu da genelde her reklamda izlenen bir yöntemdir. Ancak bu sene daha farklı bir strateji uyguluyor gibi gözüküyor. İlk olarak Yalın’ın seslendirdiği müzikle adını duyurmayı planlamış Cornetto markası. Ancak çekilen video da dondurmadan eser yok, hiçbir yerinde gösterilmemektedir. Ama videonun başında ve sonunda ismini gösterek reklamını yapıyor. Müziğin adı ise Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda olarak belirlenmiştir. Güzel sesiyle ünlü sanatçı Yalın seslendirmektedir.

Cornetto Dondurma

Dediğim gibi video da dondurmaya dair bir şey göremeyeceksiniz 🙂 . Bu müzikle birlikte Aşktan Hikayeler adı altında kısa kısa aşk hikayeleri anlatılmıştır. Bu videolarda da aşık olmak, aşk yaşamak gibi konuları anlatılmaktadır. Buralarda da yine dondurma görüntüsünü görememekteyiz. Daha önce de belirttiğim gibi bu sefer çok farklı bir strateji ile reklam yapmaya karar verilmiş gibi gözüküyor. Dondurmayı göstermeden de adından sıkça bahsettirecek gibi gözüküyor. Benim fikrim güzel bir uygulama ile müşterilerle buluşacak ve dilden düşmeyecek plan yapılmış. Ne kadar başarılı olacağını ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz zaten.

Şimdi de Ünlü Sanatçı Yalın’ın seslendirdiği Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda müziği sizlerle paylaşayım.

 

Aşktan Hikayeler adlı kısa filmlerden birini “Menüde Aşk Var” adlı filmi de izleyebilirsiniz.

 

Ekrem MENTEŞOĞLU

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda ve Cornetto, 8.5 out of 10 based on 4 ratings
Google'dan gelen aramalar:, keyfi yolunda aşkı sonunda (27), keyfi yolunda aşkı sonundanın sözleri (19), kehf yolunda aşk sonunda (18), kehf yolunda aşkı sonunda (18), cornetto aşktan hikayeler (13), yalın keyfi yolunda aşkı sonundanın sözleri (13), keyfi yolunda (10)