Kurban Bayramı Kredisi Fırsatları Hangikredi.com’da

 Yaklaşan kurban bayramı ile beraber okulların da açılması aynı tarihe denk gelince, bunun yanı sıra kredi kartı taksitlerinin 9 taksitle sınırlandırılmasının da etkisiyle, hızla artan harcamalar karşısında tüketiciler, eğer belli bir birikimleri yoksa, şimdiden en uygun koşullarda bayram kredisi arayışına girdiler. Tüketicilerin yılbaşı, bayram, okul dönemleri, eğer ticaret yapıyorlarsa vergi ve maaş ödemeleri gibi sıkıştıkları dönemlerde bankalar, müşterilerine en uygun faiz oranı ve düşük dosya masrafı ile yardımcı olmaya çalışıyorlar.

 

Kredi maliyetleri, başta faiz oranları olmak üzere, kredi tahsis ücreti, vade, kredi tutarı ve ödeme seçeneklerine göre çok değişiklik gösterebiliyor. Bankalar, bu dönemde bayram kredisi için tüketicilere bir takım özel fırsatlar sunarak bir adım öne çıkmaya çalışıyorlar.

 

Bu avantajlı fiyatlardan yararlanarak, size en uygun kredi koşullarını sağlayan bankayı bulmak işin en önemli kısmı. 2015 Ocak ayı verilerine göre Türkiye’de faaliyet gösteren tam 51 adet banka var. Hepsinin de kredi koşulları ve faiz oranları farklılık gösteriyor. Zamanınız da kısıtlıysa pek fazla seçeneğiniz olmuyor. Her zaman çalıştığınız banka, size en uygun koşulları sağlayamayabiliyor. O halde yapmanız gereken; oturduğunuz yerden, tek tuşla tüm bankaların kredi oranlarını ve şartlarını görüp, karar vermek. Bunun için artık tıklamanız gereken bir adres var; hangikredi.com

 

hangikredi.com ‘da kredi başvurunuzu siteye üye olma mecburiyeti olmadan, hiçbir ücret ve komisyon ödemeden tek bir adımda yapıyorsunuz. Başvurunuz sitenin anlaşmalı olduğu 23 bankadan, sizin seçtiğiniz en avantajlı olanına güvenli yoldan iletiliyor. Verdiğiniz özel bilgiler hiç bir şekilde sitede depolanmıyor. Siteye özel indirimli faiz oranıyla krediniz onaylandığında size mesaj geliyor. Bundan sonra tek yapmanız gereken, ilgili bankaya gidip evraklarınızı vererek kredi işlemlerinizi tamamlamak. Bu kadar kolay…

 

Sitede yaklaşan kurban bayramı sebebiyle, tüketicilere özel bayram kredisi fırsatları da sunuluyor. hangikredi.com adresine tıkladığınızda, siteye özel indirimli faiz oranlarıyla beraber, anlaşmalı olduğu tüm bankaları bir arada görüp, aldığınız kredi miktarına göre geri ödeyeceğiniz tutarı da hesaplayabiliyorsunuz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)