Mart Ayında Vizyona Girecek Bazı Filmler ve Fragmanları

Film severler için Mart ayında çıkacak filmlerden bazı güzel filmlerin fragmanlarını sizlerle paylaşacağım. Daha önce tek film için tanıtımı yazısı yazıyordum ancak şimdi tek tek yazmak yerine birkaç tane filmin tanıtımını ve fragmanını toplu halde paylaşacağım. Film tanıtım kategorisinden de daha önceki tanıtımlara ve bundan sonra olacak tanıtımlara ulaşabileceksiniz.

1-      Çanakkale : Yolun Sonu Filminin Tanıtımı ve Fragmanı

Çanakkale: Yolun Sonu Filmi 15 Mart 2013 tarihinde gösterime girecektir. Daha önce Çanakkale 1915 Filmi ile savaşın anlatılmasından sonra büyük zaferimizi konu olan filmler artmış görünüyor. İzlendikçe ve ilgi gösterildikçe bu tarz filmlerin devamı geleceğini düşünüyorum. Ayrıca “Çanakkale: Yolun Sonu” filmi prodüksiyon bütçesiyle son dönemlerin en pahalı film olup, ön hazırlığı ve çekimleri iki yıl sürmüştür .Filmin türü  aksiyon ,dram ve savaş içerikli olup başrol oyuncuları Kurtlar Vadisi’nden tanınan Memati rolündeki Gürkan Uygun, Berrak Tüzünataç, Umut Kurt, Fikret Yıldırım Urağ ve Stephen Chance ‘dir.

Fragman

2-      Sabit Kanca Filminin Tanıtımı ve Fragmanı

Sabit Kanca Filmi 22 Mart 2013 tarihinde izleyicilerle buluşacak. Film komedi türündedir. Başrolde oynayan oyuncular, bir çok yerde oynamış oyuncu Sinan Çalışkanoğlu’ nun yanı sıra komedyen İsmail Baki Tuncer izleyenleri güldürecek. Bunun dışında Orhan Aydın , Ahmet Yükselor ve çok konuşulan isimlerden biri ve İncir Reçeli Filmi’nden de tanıyacağımız Halil Sezai oynayacak.

Fragman

3-G.I. Joe: Misilleme Filminin Tanıtımı ve Fragmanı

G.I. Joe: Misilleme Filmi 29 Mart 2013 tarihinde beyaz perde olacak. Amerikan yapımı filmin türü ise bilim kurgu, aksiyon ve macera içeriklidir. Başrolde herkesin yakından tanıdığı ünlü oyunculardan Bruce Willis  ve bunun yanında Dwayne Johnson, Arnold Vosloo ve Channing Tatum filmde rollerini yerine getirecek. Aksiyon ve macera severleri güzel bir Bruce Willis  filmi bekliyor gibi görünüyor.

Fragman

4-Mahmut ile Meryem Filminin Tanıtımı ve Fragmanı

Türk Yapımı filmlerden Mahmut ile Meryem Filmi 22 Mart 2013’de beyaz perde de izleyicilerle buluşacak. Filmin türü dram ve romantik içeriklidir. Filmin başrolünde dizilerden ve filmlerden tanıdığımız ünlüler oynamaktadır. Filmin oyuncuları, Aras Bulut İyinemli, Cemal Hünal, İlker Kızmaz, Polat Bilgin ve Tomris İncer filmde görev almışlardır. Umarım keyif veren bir film olmuştur.

Fragman

 

Keyif alabileceğiniz filmler olur umarım. Şimdiden herkese iyi seyirler dilerim.

 Ekrem MENTEŞOĞLU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Mart Ayında Vizyona Girecek Bazı Filmler ve Fragmanları, 2.0 out of 10 based on 1 rating
Google'dan gelen aramalar:, mart ayında vizyona giren filmler (15)