Minibüs Kiralama Özkaynak Turizm

Sevgili takipçiler bugünki yazımda sizlere İstanbul bölgesinde 1999 yılından beridir vip minibüs kiralama hizmeti sağlayan Özkaynak Turizm’ den bahsedeceğim. Firma filosunda bulundurduğu son model full donanımlı araçlarla sizlere unutamayacağınız bir seyahatin kapısını aralıyor. Araçlarda yer alan eksiksiz donanımlar, kurumsal anlamda eksiksiz belgelerle kusursuz bir hizmet sizleri bekliyor. Kurumsal dedik ama içeriğinden de bahsedelim. Firma vip minibüs kiralama sektörüne yeni bir soluk getirmiş ve tüm araçlarını sizlerin kiralama esnasındaki ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dizayn ettirmiştir. Malumunuz bu sektörde araçların polisler tarafından durdurulup sorgulanması haç safhada olduğu için Özkaynak Turizm bunun önüne geçerek eksiksiz belge prensibi ile yoluna devam etmektedir. Tüm araçları D2 belgesi kapsamında, İstanbul içi dolaşım belgesine sahip, araçların tamamı rent a car kaskolu ve son olarak bünyesine Türsab belgesini de katmıştır. Sizler bu sayede seyahat esnasında en ufak bir problem ile karşı karşıya kalmıyor ve firmadan sağladığınız vip minibüs kiralama hizmeti ile keyfinizi sürüyorsunuz.

Şoförlü & Şoförsüz Kiralık Mercedes Vito

Özkaynak Turizm sizlere sağladığı kiralama hizmetinde ağırlıklı olarak vip kiralık mercedes vito araçları bünyesinde bulundurmaktadır. Bunun sebebi ise sektöre yönelin talebin en çok bu marka araca olmasıdır. Firma kiralık mercedes vito hizmetini sizlere şoförlü ve şoförsüz olarak sağlamaktadır. Sizler sadece kiralama esnasında şoför talebinizin olup olmadığını yetkililere bildirmeniz yeterlidir. Firmanın bünyesinde dil bilen şoförlerde mevcuttur. Bu bağlamda ihtiyacınıza uygun şoför talebini firmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer husus ise firmanın sizlere sağladığı kiralık mercedes vito hizmetinde aracın içerisinde yer alan donanımlar. Bu konu hakkında da sizleri bilgilendirmek isteriz. Ultra lüks araçlar içerisinde; çift masa, çift amerikan bar, 32¨ tv, buzdolabı, şoförle paralel telefon, apple tv, dokunmatik kontrol panelleri, elektrikli koltuklar ve daha fazlası sizlere sunuluyor. Orta segment vip araçlarımız içerisinde ise; elektronik masa, tv, dvd player, buzdolabı ve 220 elektrik çıkışı yer almaktadır. Bu denli lüks araçlarla seyahat etmek isterseniz hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kalabalık Gruplar İçin Mercedes Sprinter Kiralama Hizmeti

İstanbul bölgesinde bulunan firma ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere 13+1, 14+1 ve 17+1 araçlarla mercedes sprinter kiralama hizmetide sağlamaktadır. Bu hizmetten kalabalık gruplar halinde yapacağınız tur gezilerinizde, düğüne gelen davetlilerinizin transferinde veya yurt dışından gelecekler kafilelerinizin transferlerinde kullanabilirsiniz. Firmanın sprinter kiralama hizmetinde sunduğu araçlar 2011-2014 model arasında değişmektedir. Ayrıca Vip sprinter kiralama hizmetinide sizlere sağlamaktadır. Bu tip bir talebiniz doğrultusunda firmadan bu hizmetide alabilirsiniz.

Kolay Rezervasyon Seçenekleri

Özkaynak Turizm’ den hizmet almak isterseniz sitede yer alan adres ve telefonlardan yetkililere ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kiralama yapabilmek için ihtiyacınız olan kredi kartı ve 3+ yıllık ehliyet. Bunun dışında tüm soru ve talepleriniz için yetkililerle görüşebilirsiniz. Site : http://www.ozkaynakturizm.com

Tanıtım Video

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)