Özel Arçelik Klima Servis Merkezi

Bir dünya markası sloganıyla yola çıkan Arçelik, klimalar konusunda da diğer teknolojik ürünlerde olduğu gibi uzman konumda yer alıyor. Bizler Arçelik markasının özel servis hizmetlerini sağlıyoruz. Arçelik marka klimalarınızın herhangi bir sorununda bizleri arayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Alanında uzman ve bu sektörde isim yapmış ekip elemanlarımız sayesinde işçilik konusunda bizlere fazlasıyla güvenebilirsiniz. Her evin ve işyerinin ihtiyacı olan klimalar zaman zaman sizleri zor durumda bırakabiliyor.

Arçelik özel teknik servis ekibi olarak bu sorunlarda yanınızda yer almaya çalışıyoruz. Özellikle yaz aylarında çok fazla kullanılan klimalar, filtre bakımının hatalı yapılmasından dolayı arızalara sebep olabiliyor. Sizlerin müdahalesi yetersiz kalırken profesyonel desteğin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.

7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimizi arayarak servis taleplerinizi kısa sürede oluşturabilirsiniz. Olası yedek parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi veriyor ve orijinal parçalar kullanıyoruz. Yaygın servis ağlarımız sayesinde bulunduğumuz bölgenin her noktasına kısa sürede ulaşıyor ve zaman konusunda vakit kaybı yaşatmıyoruz. Teknik servis olmanın gerektirdiği tüm sorumlulukları yerine getiriyor ve siz değerli Arçelik kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Klima kullanımı konusunda detaylı bilgiler sunarak ürünlerinizden daha fazla verim nasıl alabilirsiniz diye sizlere bilgiler veriyoruz. İstek, görüş ve önerilerinizi bizlere bildirebilir ve eksiklerimizi daha kolay fark etmemzi sağlayabilirsiniz. Site adresimiz: Arcelikservis.org

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)