PAÜ Pusula İle Son Randevu

Üniversite hayatımız boyunca türlü türlü sorunlarıyla uğraştığımız, hocalarımızın o güzel notları girdiği ve bizi bazen üzen bazen de sevindiren haberleri aldığımız bir platformdu Paü Pusula Bilgi Sistemi.

Üniversitedeki yaklaşık 5 yıllık eğitimimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Her sınav döneminden sonra öğrencilerin bilgisayar başında adeta kamp kurduğu bir sistem ile artık son kez görüşüyoruz 🙂 Geçtik mi kaldık mı diye merak ettiğimiz bir çok ders olmuştur. Pusula da notlarımıza bakarken çok heyecanlanan arkadaşlar olmuştur. Bazen öyle not dağılımları görmüşüzdür ki 150 kişilik sınıfta sadece bir kişinin geçtiği dersler bile olmuştur. Artık nasıl bir eğitim ve değerlendirme varsa bu derste… Yaşayan bilir bunu tabi. Allahtan bizde en azından böyle kötü sonuçlar olmadı.

paü pusula

paü pusula bilgi sistemi

Üniversite hayatımız boyunca birçok sorun oluştursa da, bizi bazen üzmüş olsa da sonunda mezuniyetimizle birlikte sistemden kurtulmuş olacağız. Artık bilgisayarın başına geçince gireceğimiz site sayısında 1 tane azalma olacak 🙂 Bundan sonraki hayatımızda belki daha fazla siteye girmemiz gerekecek ama en azından sayfanın başında kamp kuran arkadaşlar rahatlamış olacaklar.

Pamukkale Üniversitesi Pusula sistemiyle inşallah bu son randevumuz olacak. Bütün derslerden kurtulmuş bir şekilde iyisiyle kötüsüyle mezun olacağız. Geride kalanların Allah yardımcısı olsun. Biz 5 yıldır çok sorun yaşadık umarım onlar bu sorunlarla karşılaşmadan güzel güzel notlar alarak mezun olurlar. Şimdiden gelecek öğrencilere ve okuyan öğrencilere başarılar diler, mezun olanlara da gözünüz aydın diyerek mezuniyetlerini bir kez daha kutluyorum…

Üzerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum…

Saygılarımla…

Ekrem MENTEŞOĞLU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
PAÜ Pusula İle Son Randevu, 8.3 out of 10 based on 3 ratings
Google'dan gelen aramalar:, paü pusula (474), pa? pusula (51), pusula pa (29), pa pusula (25), paГј pusula (19), pa pusula bilgi sistemi (12), pa├╝ pusula (11)