Pronet Hırsız Alarm Sistemleri

Pronet alarm sistemleri yalnızca hırsızlık gibi durumlar için hizmet vermez. 5’li koruma paketi sayesinde sağlık, acil durumlar ve yangın gibi olaylarda da yanınızda yer alır. Alarm sistemlerine farklı bir boyut kazandıran Pronet sizleri her anlamda korumaya devam ediyor.
Bu paket sayesinde yüzde yüz koruma sağlanıyor ve kendinizi daha güvende hissediyorsunuz. Sistemlerden alarm merkezine ulaşan sinyaller hızlı bir şekilde gerekli adreslere iletiliyor daha sonrasında ise müdahale gecikmiyor.

Pronet Sistem Özellikleri Şifre panelleri üzerinde bulunan butonlar sayesinde güvenliğiniz bizlere emanet. Panel üzerinde yer alan butonlar, tek dokunuşla sinyalleri gönderiyor ve alarm merkezimizi hareket geçiriyor. Pronet tarafından sunulan güvenlik paketleri sayesinde çağrı merkezlerimiz, alarm merkezimiz ve servis hizmetlerimiz sizlere sunuluyor. Satış sonrası da sizlerle iletişimi koparmayan Pronet en küçük sorunda yanınızda yer alıyor.

Katlanan müşteri potansiyelimiz ve hizmet ağımız sayesinde daha fazla insana ulaşıyor ve güvenlik konusunda çığır açmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizin karşılığını sizlerin güleryüzü olarak almaya devam ediyoruz. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi gün içerisinde toplayarak değerlendiriyor ve artıları eksileri ekip olarak konuşuyoruz. Sürekli olarak yenilenen ve güncellenen sistemlerimiz sayesinde açıklarımız hızlı bir şekilde kapatıp daha kaliteli hizmet sunuyoruz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)