Protherm Servis – 444 1 494

Sektördeki tecrübemiz ve hizmet anlayışımız ile oldukça geniş bir kitleye yönelik faaliyetlerimiz sürerken güven ve dürüstlük en önemli prensiplerimiz arasında er almaktadır. Alanında kendini geliştirmiş ve eğitimli kadromuz ile sizlere Protherm marka eşyalarınız için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizde memnuniyetinizi amaçlarken zamanında ve yararlı servis hizmeti vermek en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu güne kadar aldığınız sıradan servis hizmetlerini unutturacak nitelikte olan hizmetlerimiz sizlere stressiz ve oldukça kaliteli bir hizmet süreci yaşatmaktadır. Aldığınız servis hizmetlerinin sonucundan memnun kalmak istiyorsanız Protherm Servis olarak hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Protherm

Her zaman kaliteli ekipmanlarımız ve kadromuz ile yanınızda olurken özel servis hizmeti aracılı ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bu konuda hizmetlerimize ulaşmak için 444 1 494 nolu numarayı tuşlayabilirsiniz. Hizmet çeşitliliğimiz ile sizlere oldukça faydalı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktayız. Güler yüzlü bir yaklaşımla personelimiz görevini yerine getirirken sizlerde memnuniyetinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Protherm Teknik Servis

Son derece bütçenize dost olan fiyatlarımız aldığınız hizmeti daha keyifli hale getirmektedir. Her açıdan değerli müşterilerimizin lehine olan hizmet kalitemiz bu anlamda pek çok memnun müşteri edinmemizi sağlamıştır. Bu konuda hizmetlerimizde sizleri rahatsız edecek herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Bu nedenle sadece memnuniyetinizi kaçınılmaz hale getiren hizmetlerimizden güvenle yararlanabilir ve elde ettiğiniz faydayı maksimumu seviyeye çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda hizmetlerimiz 1 yıl yedek parça garantilidir.

Site : http://www.protherm-servis.org/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)