kolaj yapmakResimlerden Nasıl Kolaj Yapılır?

Sizlere internette dolanırken bulduğum bir programdan bahsedeceğim. Bilenleriniz vardır belki ama bilmeyenler için anlatacağım. Bu programı herkesin seveceğini düşünerek anlatıyorum. 🙂 Yıllardır hepimiz yüzlerce beklide binlerce fotoğraf çekmişizdir. Mutlu, hüzünlü, üzüntülü günlerimiz olmuştur. Düğünlerimizde, doğum günlerimizde ve bir çok özel günde bir çok karemiz bulunmaktadır. Ancak bu resimler her yıl yenisi çekildikçe bir kenara birikiyor. Göz önünde olmamaya başlıyor. Ancak bu tavsiye edeceğim program sayesinde güzel ve özel günlerinize ait resimlerinizi bir karede toplayabilir ve bir çok resmi aynı anda görebilirsiniz.

Sizin için örnek bir görüntü oluşturup paylaşmak istedim.

kolaj nasıl yapılır

Resimleri seçtikten sonra oluşturacağınız şekli siz seçiyorsunuz. Seçeneklerde kalp, yuvarlak, kare mevcuttur. Ancak daha fazla isteyenler için başka şekillerde mevcuttur. Ay, yıldız, kelebek, yap boz vb. şekiller de sizler için sunulmuştur. Programı buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Neşe dolu kareler oluşturmanız dileğiyle…

İyi çalışmalar 😉

Ekrem MENTEŞOĞLU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -4 (from 8 votes)
Resimlerden Nasıl Kolaj Yapılır?, 4.9 out of 10 based on 12 ratings
Google'dan gelen aramalar:, kolaj nasıl yapılır (297), kolaj programlar (49), kolaj çalışması nasıl yapılır (41), kolaj çalışması örnekleri (31), kolaj çalışmaları nasıl yapılır (20), kolaj örnekleri (20), kolaj resmi nasıl yapılır (12), kolaj yapma sitesi (12), kolaj almas (10)