Sevgililer Gününde Hediye

Aşk, her zaman tüm toplumlarda önemini korumuştur. Aşıklar için şiirler yazılmış, şarkılar söylenmiştir. Ve aşk destanları dilden dile dolaşmıştır. Ve sonunda insanoğlu aşıklar için “sevgililer günü” belirlemiştir. Bu güzel gün, tüm sevgililer için oldukça önemlidir. Ve bu seçilmiş günde sevgiliye alınabilecek bir hediye de sevdiğimiz kişinin bizler için ne kadar özel ve önemli olduğunu gösterir.

Sadece senede bir kez gerçekleşen bu özel günde sevgiliye hediye alırken oldukça dikkatli olmalıyız. Ona vereceğimiz hediye ilişkimizin gidişatını dahi değiştirebilir.  Sevgili, bizim için en özel kişi olduğundan sevgililer gününde de aynı şekilde en özel hediyeyi seçmeliyiz. Onun için seçeceğimiz hediye tamamıyla aşk ve sevgi dolu olmalıdır.  Çok özel bir hediye alarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevgilileriniz, bu özel günde sizin için en özel kişi olmak isterler. Bu yüzden sizden en özel ve aşk dolu hediyeler beklerler. Hem yaratıcı hem de duygusal bir hediye sunarak onu şaşırtmalı ve gönlünü fethetmelisiniz. Ve onun için özel olarak seçtiğiniz hediyeyi ömrü boyunca asla unutmamalı.

Sevgililer Gününde Hediye Seçenekleri

1. Sevgiliniz bir bayansa, onun için ihtişamlı ve büyük bir gül seçin ve gülün her yaprağına sevgi sözcükleri yazın. İnanın o gülü ömrü boyunca saklayacaktır.

2. İlişkilerde en önemli şeylerden bir tanesi ilişki tazelemektir. Güzel bir kavanoz içine 365 adet renkli ve kalpli kâğıtlar atın ve her birine sevgi sözcükleri yazın. Ve sevgilinizden her gün sadece 1 adet okumasını isteyin. Ve böylece bir daha ki sevgililer gününe kadar her gün ilişkiniz tazelensin.

3. Onun için üzerinde sevgi sözcükleri yazan balonlar uçurun. Aşkınızı göklere kazıyın.

4. Aşkınızın meyvesi olarak sevgilinize bir evcil hayvan hediye edin. Tatlı bir yavru köpek veya kedi… Kim sevmez ki hayvanları?

5. Sevgilinize kendi ellerinizle kurabiyeler veya kekler yapın. Üstüne aşkınızı ilan edin. Hatta bir çikolata kursuna giderek ona çikolatalaryapın. Hiçbir kadın çikolataya hayır diyemez. Hele ki bunu yapan sizseniz…

6. Cesaret, aşkın simgesidir. Cesur olun ve aşkınızı herkese ilan edin.Mesela bir pankart yaptırarak onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)