Studyokan 3D Modelleme ve Animasyon

Studyokan, üç boyutlu görselleştirme ve program eğitimleri konusunda sektörün en iyi uygulamacılarıyla ortak çalışmalar sürdüren bir platformdur. Mimar bir kadrodan oluşmakta olan Studyokan, mimari, endüstriyel ürünler, içe dekorasyon, fuar standları, cephe çalışmaları, mobilya gibi pek çok farklı alanda tasarımından uygulamasına kadar müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Studyokan, 3ds max kursu, Autocad kursu, After Effects kursu, Sketchup kursu, Photoshop kursu eğitimlerini özel dersler olarak planlayarak, öğrencilerin ileri düzey hakim olabilecekleri kaliteli eğitim faaliyetlerine önem vermektedir. Pek çok öğrencinin program öğrenirken karşılaştığı temel problemler arasında; yalnızca komut öğrenmek, herhangi bir kompozisyon çalışması yapmamak, bir projeye başlayacağında, en kısa ve hızlı şekilde nereden başlayacağını bilememek gibi düşünebiliriz.
Program eğitimlerinde Cg sanatçıları ile çalışmayı prensip ediniyoruz. Piyasanın önde gelen sanatçılarından alacağınız derslerle, yalnızca programları öğrenmekle kalmayacaksınız. Bunun yanında pek çok yardımcı program ile sunumlarınızı nasıl daha foto gerçekçi hale getirmeyi, hızlı render tekniklerini, kısa yol komutlarını öğreneceksiniz. Örneklemeler üzerinden giden anlatımlarla, eğitiminizin sonuna kadar pek çok örnek çalışmayı başarıyla bitirmiş olacaksınız.
Studyokan eğitimlerini verirken, dileyen öğrencilerine gerçek bir studyoda bu çalışma olanağını vermektedir. Profesyonel uzmanların firmalara çalışmalar yaptıkları bu studyolarda, ister animasyon,ister çizim veya modelleme programlarından hangisini öğrenecekseniz, direk olarak bu programlar vasıtasıyla yapılan işleri gözlemleme fırsatını bulabilecek, sorularınızla bilgilerinizi pekiştirebileceksiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)