Uygun Fiyat Ve Güvenilirlik

Bahara hazırlık yapmak için her sene önce badanadan başlıyorum. Bu yıl da geleneğimi bozmadım ve önce boya badana işlerinin halledilmesi için kolları sıvadım. Kolları sıvadım derken badanayı ben yapmadım. Maalesef öyle becerilerim yok. İnternete girip boyacı ustası fiyatları hakkında araştırma yapmaya başladım. Bilmeyenler için belirteyim; yaşadığınız semtte hizmet veren bir boyacı bulmak günler sürebiliyor.

Bu yüzden ben her yıl boyacı ustasını internetten buluyorum. Hem daha kısa zamanda ustamı buluyorum, hem de daha ekonomik fiyat teklifleri alabiliyorum. Herkese bu yöntemi öneririm. Birkaç web sitesi aracılığı ile boyacı ustası fiyatları aldım ama maalesef bu kez istediğim düşük fiyat tekliflerini hiçbir siteden alamadım. Önerilen fiyatlar benim bütçemi bir hayli aşıyordu. Sonrasında bir arkadaşımın önerisiyle başka bir siteye girdim.

Bu siteden de fiyat teklifi istedim ve açıkçası, umduğumdan çok daha düşük bir fiyat teklifi verildi. Bu site www.ehil.com adresidir. Bana bu adresi öneren arkadaşım tesisatıyla ilgili bir sorun yaşamış ve bu siteden gayet düşük fiyata tesisat onarımını yaptırmış. Bu yüzden bana da önerdi. Şimdi bilgisayarımın sık kullanılanlarına ekledim. Ne zaman bir ustaya ihtiyacım olsa, saniyeler içerisinde siteden buluyorum.

ehil.com Benim Favorim

Elbette sadece düşük fiyat teklif edildi diye bu adresi “favorim” ilan etmedim. Benim için bu tür hizmetler veren web sitelerin güvenilirliği de çok önemlidir. Çünkü; belki boya badana işleri bekleyebilir ama örneğin bir tesisat ya da elektrik sorunu yaşadığımda bu problem bekleyemez!

Bir siteye güveniyor ve ustalara ulaşmamı sağlamasını talep ediyorsam bu hemen gerçekleşmeli. Bu site anında beklentimi karşılıyor. Hoşuma giden bir diğer yönü de fiyat teklifi almam için benden ücret talep edilmemesiydi. Bazıları sadece fiyat önerisinde bulunmak için cüzi de olsa ücret talep ediyor. Açıkçası bu hiç hoşuma gitmiyor. Ancak ehil.com böyle bir uygulamaya sahip değil.

Ayrıca çok kolay bir ara yüze sahip olması da dikkatimi çekmişti. Siteye girince sadece 3 adımda fiyat teklifi alabildim. Teklif de umduğumdan daha düşük olunca, birden stresten arındım ve keyfim yerine geldi! Bu arada boya işlerim tamamlandı, evim artık bahara hazır!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)