Vaillant Servis Merkezi ile Garantili Çözümler

Vaillant özel servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet vererek hızlı ve kaliteli bir sistem ile en kısa sürede sizlerin sorunlarını çözmekteyiz. Vaillant markalı her türlü klima, termosifon, kombi vb beyaz eşyaların her türlü bakım ve arıza tamir hizmeti vermektedir. Profesyonel ve usta kadrosu ile bütün arızaların kısa sürede tespiti sağlanacaktır. Aynı şekilde çözüm üretilerek tekrar hizmetlerinize sunulacaktır. Yedi gün yirmi dört saat bizi arayabilirsiniz. Bizim için zaman diye bir şey yoktur. Her an sizin için varız. Bilindiği gibi beyaz eşya servis hizmeti verilirken istismara açık birçok durum vardır.

Vaillant Servisleri

Hizmet veren kişi bunu anlayamaya biliyor. Örnek verecek olursak klima ile ilgili bir sorun için servis çağırdık. Servis kötü niyetli ise bize bir dizi masraf çıkarır. Gazı bitti der veya filtreleri tıkalı der vs vs bir çok nedenden masraf çıkarabilir. Bu işte dürüstlük çok önemlidir. Biz hizmet verirken profesyonel ve dürüst iş yaptığımızı faturamız ile teminat altına almaktayız.

Fatih Vaillant Servisi

Yani anlayacağınız Müşteri memnuniyeti bizim için yaptığımız işten daha önemidir. Vaillant özel servisi olarak her türlü yedek parçayı da temin etme imkanı sunmaktayız. Özellikle kombi gibi hassas bir cihaz ile ilgili çok profesyonel kişilerce bilgilendirme yapılması gerekmektedir. Bilindiği gibi doğal gaz kullanımı çok önemli bir mevzudur. Alanında bilgili personellerimiz sizi kombinin kullanımı hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgilendirecektir.

Kaynak Adresi : http://www.vaillantservismerkezi.org

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)