Yalı Spor Kaykay Keyfi

En keyifli spor ve eğlence faaliyetlerinden biri olan kaykay, büyük küçük herkes için uygun olmakla birlikte, belli bir yaş sonrasında ortaya çıkan endişeler ve kısıtlayıcı toplumsal koşullar nedeni ile genel olarak çocuklar ve gençler tarafından tercih edilmekte. Ülkemizin spor mağazacılığı alanında güçlü temsilcilerinden biri olarak Yalı Spor Dünya markası spor ürünleri ile birlikte Mike Jucker Makai model Area kaykay gibi pek çok ürünü de bünyesinde bulundurarak, müşterilerine sunmakta.

Tüm paten ve kaykaycıların iyi bildiği gibi iyi bir kaykaycı olmak için, öncelikle iyi bir kaykaya sahip olmak gerek. Güvenlik önceliğinde iyi bir kaykay kayma faaliyetinin en iyi biçimde olması ve kalitesi nedeni ile de her türlü yol ve iklim koşulunda yüksek dayanıklılık demektir.

En temel kaykay hareketlerinden başlayarak kaykay esasında bir engel aşma hobisi veya sporu olarak değerlendirilir. İlk olarak kaykay ile düz zeminde kayma ve sonrasında rampa çıkma, atlama ile başlayarak yaratıcılığınıza bağlı olarak farklı engelleri, farklı biçimde aşma, içerdiği aksiyon ve yarattığı adrenalin ile oldukça keyifli bir spor dalı.

Mike Jucker Makai Model Area Kaykay Özellikleri

Kaykay aleti eşliğinde dengede durma, kayma ve aynı zamanda farklı kombinasyonlar ile farklı hareketler uygulamayı hedefleyen bu spor dalında öncelikli olan kayıcının güvenliğidir ki bu aşamada kaykayın kalitesi oldukça önemli olmakta. Kaykay kullanmaya başlama noktasında kesinlikle koruyucu başlık, dizlik ve kolluk gibi ekipmanların kullanılması, kullanıcıyı korumak açısından önemlidir.

En seçkin ve kaliteli spor ürünlerinin bulunduğu Yalı Spor mağazaları ya da internet alış veriş sitesinde bulunan Mike Jucker Makai model Area kaykay benim favori kaykay modellerim arasında yer almakta. Yedi kat fun4 akçaağaçtan imal edilmiş olan kaykay, 5 inç dayanıklı aksa sahip. Her iki yüzeyi de yüksek kalite görsellikte ve baskılı olan kaykayın tekerlekleri ise 52×36 mm ve 95 A PUC özelliğinde. Kız erkek hemen herkesimden yaş için uygun kullanımda olan Mike Jucker Makai model kaykayın en belirgin özelliklerinden biri de Abec-3 karbon rulmanlara sahip olması.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)