message me uygulaması

Yeni Dönem Uygulaması “Message Me” Nedir ?

Bugün  sizlere yeni bir uygulamadan  ve bazı özelliklerinden bahsedeceğim. Bu uygulamanın adı ise başlıktan da anlaşıldığı üzere  Message Me olacak. Belki görmüşsünüz belki görmemişsiniz ama yeni olmasına rağmen şu an yaygınlaşmaya başlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulama Apple’ın yeni mesajlaşma uygulamasıdır.

Hangi telefonlarda kullanılıyor diye merak edersek; İphone, İpad, İpod Touch ve Android İşletim Sistemine sahip telefonlara kullanılabilen mesajlaşma uygulamasıdır message me. Dünyaca ünlü WhatsApp uygulamasıyla benzer özelliği olan bir yeni bir uygulama. Uzmanlar Dünya’da en çok kullanılacak uygulama olacağına kesin gözüyle bakmaktadır.

Peki message me uygulaması sadece mesajlaşmaya mı yarıyor diye soracak olursak;  bu uygulama ile yapılan diğer işlerden de biraz bahsedelim.

message me uygulaması

Message me uygulaması ile “Resim çizebileceksiniz”;

Message me uygulaması ile sadece mesajlaşmakla yetinmeyip bununla birlikte WhatsApp’da olduğu gibi anında resim çekip yollayabilirsiniz. Youtube aracılığı ile de videoları, İtunes ile de şarkıları paylaşabilirsiniz, ayrıca resim dahi çizebilirsiniz (Tabi öyle bir kabiliyeti olan varsa 🙂  ).

Message me ile başka ne yapılır, Herkesin kullandığı facebook ağınızı orada da açabilirsiniz.

Message me uygulaması ile facebook hesabınızı açabilirsiniz, arkadaşlarınıza mesaj yollamak istediğinizde  şarkı,video,  fotoğraf ve resim seçip yollayabilirsiniz.

message me

Herşeyden önemlisi “Message me” uygulaması “ücretli” mi?

Bütün bu söylenilenlerin yanında bütün kullanıcılar için önemli olan konu ücretli olup olmadığıdır. Çünkü ücretli olması müşterilerinin sayısında çok büyük bir etki edecektir. Bütün dünya’da bir çok rakibi bulunan “mesaage me” uygulaması ücretsiz olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Ancak bu ücretsiz olacak anlamına gelmemektedir. WhatsApp uygulaması da önceden ücretsiz olup artık ufak da olsa bir ücret talep etmektedir. Message me uygulamasının da ücretli olacağını düşünüyorum. Önce alışma evresi olduğu için ücretsiz yapıp alışınca ayrılamayacağımızı bildikleri için ücret talep edebilecekler. Facebook, WhatsApp ‘da olduğu gibi. Netice de bu bir stratejidir.

message me ile WhatsApp Rekabeti

Message me uygulamasını nasıl kullanacağız;

Bu yeni uygulamanın kullanımı oldukça basittir, Android Market ve Apple Store’dan bu uygulamayı indirebilirsiniz. İndirdikten sonra size verilen bir pin kodu olacak ve bu kodu arkadaşlarınızla paylaşıp sizi eklemeleri halinde konuşma imkanınız olacaktır.

Bu rekabetin kullanıcılar için hayırlı olmasını dilerim. WhatsApp ile Message me arasındaki rekabetten biz kullanıcıların karlı çıkacağa benziyor.

Silmek isteyenlerin de çoğunlukta olmasından dolayı nasıl silindiğini araştırdım.

  • MessageMe uygulamasının üyeliğini silmek isteyen kullanıcılar support@messageme.com adresine uygulamaya üye oldukları e-mail ve tel. no’sunu yazıp göndermeliler. Maili attıktan sonra message me uygulamasını mobil cihazınızdan silebileceğiniz söylenmektedir. Ne kadar doğru bilmiyorum ancak bu şekilde bir yöntem olduğu söylenmektedir.Kolay gelsin.

 

Ekrem MENTEŞOĞLU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Yeni Dönem Uygulaması Message Me Nedir ?, 8.5 out of 10 based on 10 ratings
Google'dan gelen aramalar:, message me (396), message me hesabı nasıl silinir (118), message me nedir (109), message me nasıl kapatılır (109), message me hesap silme (108), messageme hesap silme (95), message me de mesaj silme (50), messageme nasıl silinir (39), messageme mesaj silme (36), message me hesap kapatma (31)